Szkolenia zawodowe z TSL Consulting to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego kursanta. Obecnie kwalifikacje zawodowe często są niezbędne do wykonywania zawodu. Prowadzimy szkolenia zawodowe w 4 specjalnościach.

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego.

Szkolenie z tego zakresu dotyczy osób które, pragną otworzyć własną działalność  i potrzebują zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Przydaje się on również osobom które zarządzają transportem lub podejmują decyzje związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Program szkolenia z tego zakresu obejmuje wiele zagadnień. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

Mocowanie ładunków.

Dla każdego kto przewozi ładunki samochodem ciężarowym istotna jest umiejętność mocowania ładunków. Nie dopuszczalnym jest uszkodzenie lub zgubienie  ładunku. W tym zakresie szkolenie obejmuje zagadnienia związane z przepisami oraz widzą praktyczną. Szczegółowy opis kursu znajdziesz TUTAJ.

Obsługa tachografów cyfrowych.

Szkolenie z zakresu obsługi tachografów cyfrowych ma na celu nabycie przez kursanta umiejętności sprawnej obsługi urządzeń w tym pobierania i archiwizacji danych. Przekazujemy również wiedzę w zakresie przepisów, obowiązków, a także kar wynikających z nieprawidłowego użytkowania tachografu. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Napełnianie i opróżnianie cystern.

Ostatni z wariantów szkoleń które przeprowadzamy obejmuje 16 h teorii oraz 4 h praktyki z zakresu napełniania i opróżniania cystern. Każdy z kursantów podczas 4 h praktyki samodzielnie wykonuje czynności. W części teoretycznej omawiamy szczegółowo budowę oraz mechanizmy niezbędne do prawidłowej obsługi cysterny. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź również: