Nadzór BHP

Od wielu lat zajmujemy się nadzorem firm z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Outsourcing w zakresie BHP pozwala na powierzenie wszelkich zadań związanych z zagadnieniami BHP zewnętrznej, wykwalifikowanej firmie.

Nadzór BHP – co obejmuje?

Podczas objęcia nadzoru BHP nad daną firmą, zajmujemy się oceną i dokumentacją ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, oceną ergonomii oraz zakładaniem wymaganych rejestrów. Doradzamy w zakresie obowiązujących zasad oraz przepisów BHP. Zapewniamy naszym klientom okresowe przeglądy stanu BHP oraz na bieżąco informujemy w wypadku zmian, czy powstania nowych przepisów i norm. Podczas współpracy przeprowadzamy również audyty i odpowiadamy, zapewniając kompleksową obsługę –  na wystąpienia Państwowej Inspekcji Pracy. Prowadzimy szkolenia BHP w pełnym zakresie i zapewniamy pełną obsługę postępowań powypadkowych. Więcej na temat nadzoru BHP.

Nadzór BHP- co daje mojej firmie?

Zlecanie nadzoru BHP firmom zewnętrznym to coraz bardziej popularna forma dbania o tę dziedzinę w przedsiębiorstwach. Skierowanie spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy specjalistom z zewnętrznych firm, pozwala na korzystanie z kompleksowej i profesjonalnej usługi. Dzięki takiemu zabiegowi przejmujemy część obowiązków przedsiębiorców zapewniając najefektywniejszą strategię, dbając o bezpieczeństwo, służąc radą i pomocą w wszelkich związanych z nią sprawach. Przejęcie części ciążących na przedsiębiorcach obowiązków pozwala na zyskanie czasu, który z powodzeniem mogą wykorzystać na rozwój firm. Jest to również jedno z najtańszych rozwiązań.

Akty prawne.

Kodeks Pracy Art. 23711.
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy ( Dz.U. nr 109, poz. 704 z późn. zm.).

BHP obecne jest w każdym biznesie – dużym zatrudniającym tysiące osób, jak i w mniejszym zakładzie pracy.
Powierzenie związanych z nią kwestii profesjonalistom niesie za sobą wiele plusów.

Zapraszamy do współpracy 🙂

Dowiedz się również jak wygląda szkolenie BHP pracowników.

Sprawdź nasz profil na facebooku, aby być na bieżąco.

Skontaktuj się z nami w dogodny sposób:
mailowo – kontakt@tsl-consulting.pl
telefonicznie- 693-804-703 / 697-459-243
osobiście – Sieradz, ul. Broniewskiego 19C