Kursy ADR z TSL Consulting

Potrzebujesz przeszkolić swoich pracowników z zakresu ADR? Świetnie trafiłeś ! ADR z TSL Consulting to zarówno kursy podstawowe jak i specjalistyczne. Szkolimy również kierowców cystern, a każdy kurs zakończony jest egzaminem pisemnym oraz uzyskaniem odpowiednich, obowiązujących zaświadczeń.

ADR z TSL Consulting to cztery rodzaje szkoleń:

Kurs podstawowy ADR–  to absolutne minimum jeśli chodzi o wymagania dotyczące przewozów materiałów niebezpiecznych.

Kurs ADR specjalistyczny:

1 klasy– przygotowuje do obowiązków w zakresie przewozu materiałów wybuchowych.

7 klasy– przygotowuje kierowców do obowiązków związanych z przewozem materiałów radioaktywnych.

na cysterny– przygotowuje kierowców do przewozu materiałów niebezpiecznych w cysternach.

Doradztwo ADR z TSL Consulting.

Współpraca z nami to również  szeroki zakres usług doradczych ADR. Doradzamy wszystkim firmom zajmującym się przewozem, manipulowaniem lub magazynowaniem materiałów niebezpiecznych.

Współpraca w zakresie ADR z TSL Consulting.

Z każdym klientem współpracę rozpoczynamy od indywidualnego audytu, dzięki któremu jesteśmy w stanie określić profil działalności firmy, dostosowanie szeroko pojętych procedur bezpieczeństwa, szkoleń, analiza obszarów wymagających poprawy lub udoskonalenia. Po wnikliwej analizie wraz z klientem ustalamy odpowiednie działania. Najczęściej owocuje to odpowiednio przystosowanym programem szkoleń oraz opracowaniem i zastosowaniem odpowiednich instrukcji i procedur.

Do kogo skierowane są kursy?

Wszelkie kursy skierowane do kierowców oraz spedytorów przewożących materiały niebezpieczne, a także dla pracowników odpowiedzialnych za załadunek i rozładunek takich materiałów.

Pomożemy rozwinąć Twoje umiejętności oraz poszerzyć działalność Twojej firmy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane z miast takich jak: Sieradz, Kalisz, Zduńska Wola ,Turek, Wieluń, Łaski okolic.

Po więcej szczegółów dotyczących szkoleń i doradztwa zapraszamy do kontaktu telefonicznego 693-804-703 lub 697-459- 243 oraz osobiście do siedziby naszej firmy w Sieradzu na ul. Broniewskiego 19C.

Więcej na temat
Szkoleń ADR

Doradztwa

Oferty TSL Consulting

Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na facebooku.