TSL Consulting Sieradz to firma z szeroką ofertą związaną z branżą spedycyjną, transportową, jaki i logistyczną. Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu oferujemy współpracę na najwyższym poziomie. Jedną z podstawowych dziedzin jakimi się zajmujemy jest doradztwo ADR. 

Czym jest doradztwo ADR?

Doradztwo ADR to profesjonalna obsługa Twojej firmy w zakresie ADR. Doradcy ADR zajmują się wszelkimi sprawami związanymi z obsługą przestrzeni ADR, zgodnością z wymaganiami ADR, szkoleniami pracowników, sporządzaniem sprawozdań, a nawet prowadzeniem dochodzeń. Głównym zadaniem doradcy ADR jest nadzorowanie zgodności z wymaganiami przewozów materiałów niebezpiecznych, doradzanie w zakresie przewozów materiałów niebezpiecznych oraz przygotowywanie sprawozdań. Dzięki usługą doradztwa ADR masz pewność, że prowadzone przez Ciebie przedsiębiorstwo jest kontrolowane, sprawdzane,a w razie potrzeby korygowane pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami ADR.

Kto potrzebuje doradcy ADR?

Usługi doradcy ADR są skierowane do firm zajmujących się branżą TSL. Przedsiębiorstwa w  których są składowane materiały niebezpieczne, jak również te, które manipulują lub magazynują materiały niebezpieczne są zobowiązane* do współpracy z doradcą ADR. 

*na podstawie przepisów ADR:
Ustawa o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r.
Zrestrukturyzowana umowa europejska ADR.

ADR doradztwo

Czym zajmuje się doradca ADR?

Doradztwo z zakresu ADR obejmuje wiele zagadnień [SZCZEGÓŁOWY OPIS].Współpraca rozpoczyna się od wstępnego audytu firmy, którego celem jest określenie profilu działalności przedsiębiorstwa. Określamy odpowiednie działania, plany szkoleń oraz dostosowujemy procedury bezpieczeństwa. Doradca wskazuje obszary nad którymi należy popracować, aby je poprawić i udoskonalić. Wspólnie z klientem ustalamy, a następnie wdrażamy działania. Współpraca z doradcą ADR to stała wymiana informacji, która pozwala na sprawne,  zgodne z wymogami a przede wszystkim bezpieczne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
TSL Consulting Sieradz posiada aktualne uprawnienia do prowadzenia doradztwa w zakresie przewozów materiałów niebezpiecznych ADR. Prowadzimy również szkolenia dla kierowców, dzięki czemu współpraca z naszą firmą jest kompleksowa.

Obserwując nasz profil na facebooku zyskujesz dostęp do wielu ciekawych informacji z zakresu branży TSL.

Nasza oferta doradztwa ADR.

Zapraszamy!